Nr.1
Lyderio privalumai
Atgal
Straipsniai

Trečios kartos „Touareg“ – didelis žingsnis prabangos link

Liepos 3 dieną Lietuvos žurnalistams buvo pristatytas naujos kartos „Volkswagen Touareg“. Tai – pats techniškai pažangiausias šios markės automobilis.

Portalas Autoplius.lt pateikia 5 svarbius faktus apie naująjį visureigį.

Taikosi į prabangių visureigių segmentą

Su trečios kartos „Touareg“ gamintojas taikosi į „Premium“ visureigių segmentą. Anot atstovų, naujasis VW visureigis turėtų užimti apie 3,5 proc. C segmento visureigių rinkos.

Planuojama, kad tai bus 4 pagal populiarumą visureigis šioje klasėje, o pagal pardavimus „Touareg“ turėtų konkuruoti su „Range Rover Sport“.

Didesnis, tačiau lengvesnis

Naujasis „Volkswagen Touareg“ yra 44 mm platesnis bei 77 mm ilgesnis už savo pirmtaką, tačiau atstumas tarp ašių pakito vos 1 mm. Tai reiškia, kad automobilio salone bus daugiau erdvės.

„Volkswagen“ naujojo modelio konstrukcijai panaudojo daugiau lengvų medžiagų. Kėbule bei platformoje panaudota net 48 proc. aliuminio. Tai leido padidinti automobilio standumą bei 100 kg sumažino jo svorį.

Galingiausia versija – su V8 TDI agregatu

Trečios kartos „Volkswagen Touareg“ bus parduodami su 3,0 litrų benzininiais V6 motorais (340 AG ir 450 Nm) bei 2 skirtingų modifikacijų 3,0 V6 TDI motorais (231 AG ir 500 Nm arba 286 AG ir 600 Nm).

Vėliau gamoje debiutuos 4,0 V8 TDI agregatai, kurie į visus varančiuosius ratus siųs net 421 AG bei 900 Nm.

Manevringumas – kaip miesto hečbeko

Naujieji „Touareg“ bus parduodami ir su visų vairuojančių ratų sistema. Šių modelių apsisukimo skersmuo tik 0,1 m didesnis nei „Volkswagen Golf“ – vos 11,19 m.

Tai – puikus rezultatas tokiam dideliam automobiliui. Tokios įrangos neturinčių „Touareg“ apsisukimo spindulys siekia 12,19 m.

Gudrūs privalumai ir didelis dėmesys saugumui

Naujuosius „Touareg“ bus galima užsisakyti su elektromechaniniais šoninio posvyrio stabilizatoriais, išmania išvažiavimo į šalutinį kelią sistema bei infraraudonųjų spindulių kamera, kuri tamsiu paros metu iš toli pastebi kliūtis.

Negana to, ši kamera pajėgi atskirti žmones nuo laukinių, į kelią išbėgti galinčių gyvūnų.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su autoplius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
Sutinku