Nr.1
Lyderio privalumai
Atgal
Straipsniai

Sportiški automobiliai – skirtingoms kišenėms

Daugelis vairuotojų svajoja apie garaže stovinį sportišką automobilį, kurį kartą į savaitę būtų galima išsitraukti ir į kraują įkrauti dozę adrenalino. Kartais – tiesiog su antra puse pasivažinėti mieste. Brangu? Dažnaiusiai taip, tačiau yra ir krikščioniškomis kainomis galinčių nustebinti sportiškų automobilių. Pateikiame keliolika modelių, iš kurių tikrai galima išsirinkti favoritą pagal asmeninės piniginės storį.

Iki 2000 Eur: „Mazda MX-5“

Pirmos kartos „Mazda MX-5“ yra puikus pasirinkimas tiek norinčiam smagiai pasivažinėti mieste, tiek apsilankyti mėgėjiškose automobilių sporto varžybose. Užpakaliniai varomi ratai, nedidelis svoris, patikimumas, nuostabios valdymo savybės bei kabrioleto kėbulas leidžia šią „Mazda“ vadinti bene geriausiu šiuo metu rinkoje už tokią kainą parduodamų automobilių.
Atmosferinis variklis, nedidelė galia, nedidelė kaina ir baisingas nepraktiškumas, dėl ko didelius kilometražus turinčių MX-5 tiesiog nerasite. Dar svarstote? Verčiau užeikite į Autoplius.lt ir išsirinkite.
Verta apsvarstyti ir kitus variantus: „Alfa Romeo Spider“, „Mercedes-Benz SLK230“

Iki 5000 Eur: BMW Z3 2.8

Jeigu vieną blogiausių kada nors sukurtų BMW Z3 su 1,9 l darbinio tūrio varikliu galima rasti ir už porą tūkstančių eurų, 2,8 l variklį turintys Z3 kainuoja kur kas daugiau. Vargu, ar jų kaina kada nors dar nukris. BMW E36 pagrindu sukurti rodsteriai gali būti investicija ne tik į smagumą šiandien, bet ir į finansinę naudą rytoj.
Nėra abejonių, kad Z3 yra labiau ramiam važinėjimui nei sportiškam važiavimui skirtas automobilis, tačiau pasismaginti galima ir su juo – užpakaliniai varomi ratai ir 6 cilindrų variklis neleis nuobodžiauti jokioje lenktynių trasoje. Be to, automobilio valdymo savybes nėra sunku patobulinti įmontuojant kitus stabilizatorius bei amortizatorius su spyruoklėmis.
Verta apsvarstyti: „Mercedes-Benz SLK320“, „Toyota MR2“ (W30)

Iki 10 000 Eur: „Honda S2000“

Ieškant sportiško ir išskirtinio automobilio už tokią sumą, „Honda S2000“ yra nepralenkiamas. Vargu ar jų kainos leisis žemiau šios ribos ir dar labiau abejotina, ar rasite tokios klasės automobilį už mažesnę kainą. 2 litrų darbinio tūrio atmosferinis variklis sukasi net iki 9000 aps./min. ir išvysto 240 AG! Kur dar galima tai rasti? Niekur.
Be to, „Honda“ užsitarnautas patikimumas tarsi užtikrina, kad automobilis rūpesčių nekels.
Verta apsvarstyti: „Porsche Boxster S“ (986), BMW Z4 3.0

Iki 20 000 Eur: „Porsche Boxster S“ (987)

„Boxster“ yra ne tikras „Porsche“? Toks posakis vis dar populiarus, tačiau tai sakančiam žmogui pasiūlykite pasivėžinti bet kurios kartos „Porsche Boxster“ kabrioletu. Tai yra puikus automobilis, kuriam „Fun to drive“ savybėmis neprilygsta daugelis kitų kabrioletų. Be to, variklis yra „teisingoje“ vietoje (kėbulo viduryje), o varantieji ratai – užpakaliniai. Ir „Porsche“ ženkliukas įspūdžio padaro kur kas daugiau nei BMW ar „Mercedes-Benz“, o jeigu dar pridėsime ir išliekamosios vertės skirtumą...
Už šią kainą verta apsvarstyti: „Mercedes-Benz SLK55 AMG“, BMW Z4 M

Iki 50 000 Eur: „Prosche Boxster Spyder“

Ši suma įgalina svajoti apie kelerių metų amžiaus „Boxster“. Privalumai? „Porsche“ šviežiena, nuostabi PDK pavarų dėžė, kitos naujausios technologijos ir visi kiti šio dešimtmečio „Porsche“ sutinkami privalumai. Be to, „Boxster“ su kiekviena nauja karta ne tik tampa galingesnis, bet ir lengvesnis. Kokią įtaką tai daro jo valdymo savybėms, pasakoti turbūt nereikia daug.
Verta apsvarstyti: „Aston Martin V8 Vantage“, „Chevrolet Corvette C6“

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su autoplius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
Sutinku