Nr.1
Lyderio privalumai
Atgal
Straipsniai

Naujų automobilių testodrome AUTO BAZAR 2018 – net 25 nauji modeliai

Gegužės 18 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo pirmą kartą šalyje rengiama automobilių mugė ir didžiausias Lietuvoje testodromas – paroda AUTO BAZAR 2018.

Jau šį penktadienį naujų automobilių pirkėjams bus siūloma vienoje vietoje išbandyti net 25 skirtingus automobilius. Galimybės objektyviai įvertinti keletą skirtingų transporto priemonių vienoje vietoje dar nebuvo. Besidomintys naujais automobiliais ar susidomėję pirkimu turėtų registruotis bandomiesiems važiavimams šioje nuorodoje.

Renginys vyks kartu su keliomis kitomis transporto parodomis – tarptautine transporto priemonių detalių, remonto, aksesuarų, puošybos paroda MECHANIKA 2018 bei tarptautine transporto ir logistikos paroda TRANSBALTICA 2018, kurios vyks gegužės 16–18 dienomis.

AUTO BAZAR 2018 parodoje be naujų automobilių taip pat bus galima pamatyti ir geriausių Lietuvos lenktynininkų sportinius automobilius ekspozicijoje „Lenktynių mechanika“, istorinės technikos ekspoziciją „Best Classic Auto“ bei išskirtinius patobulintus ir gatves puošiančius modelius. Bilietai į parodą parduodami čia.

„Citroen C3 Aircross“

2017 metų pabaigoje „Citroen“ pristatė naują kompaktišką krosoverį – „C3 Aircross“. Kiek ilgesnis nei 4 metrų kėbulas, padidinto pravažumo važiuoklė bei stilingi prancūziško dizaino elementai šį modelį pavertė žaviu pasirinkimu nuo pilkos masės pavargusiems vairuotojams.

Šis kompaktiškas automobilis siūlo erdvų saloną, taupius nedidelio darbinio tūrio variklius bei talpią 410 litrų bagažinę. Bazinė tokių modelių kaina Lietuvoje prasideda nuo 13 900 eurų.

Registruokitės ir išbandykite šį automobilį gegužės 18d.

„Dacia Duster“

1999 metais koncerną „Dacia“ įsigijo automobilių pramonės gigantė „Renault“. Rumunijos transporto priemonių gamintoja su didele prancūzų pagalba pradėjo gaminti nebrangius, masėms skirtus automobilius ir iškart pataikė į tikslinę savo auditoriją. 2009 metais „Dacia“ pristatė „Duster“, o 2017 metų pabaigoje debiutavo antros kartos visureigis.

Antros kartos „Dacia Duster“ už neįtikėtinai mažą pinigų sumą siūlo stipriai patobulintą automobilį. Su moderniu varikliu bei protinga visų varančiųjų ratų sistema antros kartos „Duster“ taps jūsų kelionių kompanionu. Tai ne tik miestui patogus, bet ir išvykoms į žvejybą tinkantis visureigis. Bazinė šio modelio kaina Lietuvoje siekia tik 9 990 eurų.

Registruokitės ir išbandykite šį automobilį gegužės 18d.

„Fiat Fullback“

Per padidinimo stiklą įvairias automobilių nišas stebėję italai nusprendė sukurti savo pikapą. „Fiat Fullback“ yra pirmasis šios markės tokio tipo automobilis. Tai – ištikimas „darbinis arklys“, kasdieninio ūkio patarėjas, kuriam net ir nekukli bekelė taps smagia žaidimų aikštele.

Daugiau nei 5 metrų ilgio „Fullback“ siūlo atvirą, itin erdvią bagažinę didelį sukimo momentą turinčius 2,4 litro turbodyzelinius variklius už patrauklią kainą. Bazinis itališkas pikapas Lietuvoje kainuoja nuo 25 990 eurų.

Registruokitės ir išbandykite šį automobilį gegužės 18d.

„Ford EcoSport“

Kompaktiškų miesto visureigių nišą Europoje „Ford“ jau prieš kelis metus užpildė „EcoSport“, tačiau praeitų metų pabaigoje gamintojas pristatė atnaujintą šio automobilio versiją. Šiuose moderniuose bei stilinguose miesto visureigiuose montuojami 1,0 litro „EcoBoost“ varikliai net 6 kartus iš eilės pelnė pergalę savo klasėje metų variklio (angl. „Engine of the Year“) rinkimuose.

Dinamiškos kėbulo linijos, platus versijų, stiliaus bei įrangos pasirinkimas apie šį modelį primins tiems, kurie akylai ieško nedidelio, taupaus, automobilio su padidinta prošvaisa miestui. Baziniai „Ford EcoSport“ Lietuvoje kainuoja nuo 15 650 eurų.

Registruokitės ir išbandykite šį automobilį gegužės 18d.

„Hyundai Tucson“

Agresyvi išvaizda, išmani įranga, naujausios technologijos – visa tai siūlo naujasis „Hyundai Tucson“. Tai vidutinio dydžio miesto visureigis, siūlantis puikias valdymo savybes tiek miesto gatvėse, tiek užmiesčio keliuose, tiek lengvoje bekelėje.

Pietų Korėjos automobilių pramonės gigantė „Hyundai“ per pastarąjį dešimtmetį padarė labai didelę pažangą – gamintojas atkakliai siekia konkuruoti su didžiausiais pasaulio prekiniais ženklais ir korėjiečiams tai puikiai sekasi. Baziniai naujos kartos „Hyundai Tucson“ Lietuvoje kainuoja nuo 18 990 eurų.

Registruokitės ir išbandykite šį automobilį gegužės 18d.

„Honda Civic“

Stilingos, ryškios bei grakščios linijos, erdvus salonas ir nauji varikliai – tai „Honda“ sutalpino dešimtos kartos „Civic“ modelyje. Miestietiškasis „Civic“ pirmą kartą debiutavo 1972 metais, todėl per kelis dešimtmečius „Honda“ sukaupė labai daug patirties ir su naujausiu modeliu pasiūlė puikų praktiškumo, patogumo bei dinamikos kompromisą.

Dešimtos kartos „Honda Civic“ yra puikus pasirinkimas ne tik mieste gyvenantiems, bet ir keliauti mėgstantiems vairuotojams. Bazinių modelių kainos Lietuvoje siekia 15 900 eurų.

Registruokitės ir išbandykite šį automobilį gegužės 18d.

„Jaguar E-Pace“

Buvo tik laiko klausimas, kada „Jaguar“ įžengs į visureigių segmentus. Naujasis „E-Pace“ – jau antras šios markės visureigis, sėkmingai konkuruojantis su kitais „Premium“ klasės atstovais – vokiška trijule, švedais bei japonais. Britiškas „Jaguar E-Pace“ siūlo ne tik prabangiai įrengtą ir tiksliai besivaldantį automobilį, bet ir aukščio lygio dinamines savybes.

Ikoniškas šio visureigio stilius atkartoja dominuojančią „Jaguar“ dizaino kryptį, kuri sufleruoja apie išdykėlišką, bet kartu ir tolerantišką „E-Pace“ charakterį. Baziniai modeliai Lietuvoje kainuoja nuo 34 600 eurų.

Registruokitės ir išbandykite šį automobilį gegužės 18d.

„KIA Niro“

Joks kitas automobilių segmentas nesiplečia taip, kaip plečiasi visureigių klasė. „KIA“ pristato savo atstovą, su kuriuo siekia pataikyti į kelis taikinius vienu metu. Naujasis „KIA Niro“ – ne tik miesto visureigis. Tai – moderniausiomis technologijomis, hibridiniais agregatais aprūpintas krosoveris, siūlantis ne tik puikias praktiškumo bei valdymo savybes, bet ir kuklias degalų sąnaudas.

2016 metais šis automobilis pagerino Gineso Pasaulio rekordą – kelionės iš Los Andželo į Niujorką metu užfiksavo vidutines 3,07 l/100 km degalų sąnaudas ir buvo paskelbtas taupiausiu tokios klasės hibridu. Baziniai „KIA Niro“ hibridiniai visureigiai Lietuvoje kainuoja nuo 22 490 eurų.

Registruokitės ir išbandykite šį automobilį gegužės 18d.

„KIA Stinger“

2017 metais „KIA“ savo automobilių gamą papildė sportišku GT klasės „Stinger“. Tai – galingiausias serijinis šios markės modelis, galintis nustebinti ne tik šios markės kritikus, bet ir gerokai brangesnius savo konkurentus.

Naujiena iš „KIA“ – GT klasės „Stinger“. Su 370 AG bei 510 Nm 3,3 litro „varikliu bei visų varančiųjų ratų važiuokle „KIA Stinger“ iki 100 km/h įsibėgėja greičiau nei per 5 sekundes, o maksimalus šio keturdurio modelio greitis siekia net 270 km/h. Baziniai „Stinger“ Lietuvoje kainuoja nuo 44 990 eurų.

Registruokitės ir išbandykite šį automobilį gegužės 18d.

„Lexus NX“

Naujasis „Lexus NX“ visureigis – tiems, kas vertina ne tik surinkimo kokybę bei tobulą akustinį komfortą, bet ir daugelį metų tobulintas, nepriekaištingai veikiančias hibridines sistemas. Šis miesto visureigis didmiesčių gatves puošia, lyg koks modernaus meno kūrinys.

Kuklios degalų sąnaudos, aukštesnė vairavimo pozicija ir tikslus valdymas – esminiai naujojo „Lexus NX“ visureigio bruožai. Tai – puikus kompromisas tarp sportiškumo bei komforto. Bazinių modelių kainos Lietuvoje prasideda nuo 43 870 eurų.

Registruokitės ir išbandykite šį automobilį gegužės 18d.

„Mercedes-Benz CLS klasė“

Keturių durų kupė siluetą su pirmos kartos „Mercedes-Benz CLS“ sukūrę vokiečiai pristato trečiąją šio modelio kartą. Tai – agresyvus, prabangus bei elegantiškas automobilis. Galingi bei efektyvūs varikliai puikiai atspindi sportišką CLS charakterį.

Vairuotojai, kuriems svarbu ne tik prekinis ženklas bet ir sklandus važiavimas bei naujausios technologijos, turėtų įvertinti trečios kartos „Merecedes-Benz CLS“. Baziniai šie modeliai Lietuvoje kainuoja nuo 67 615 eurų.

Registruokitės ir išbandykite šį automobilį gegužės 18d.

„Mercedes-Benz X klasė“

„Mercedes-Benz“ yra pirmasis „Premium“ klasės gamintojas, Europai pasiūlęs prabangų pikapą – X klasę. Šis komercinės paskirties modelis ūkio darbus pavers malonesniais. Galingi dyzeliniai motorai, pajėgi visų varančiųjų ratų važiuoklė bei priekinėse grotelėse įkomponuota trikampė žvaigždė šį pikapą verčia išsiskirti iš pilkos tokio tipo automobilių masės.

Šiam automobiliui nebus baisūs nei miško keliai, nei gilios balos – tokioje aplinkoje šis pikapas jausis lyg namie. X klasės „Mercedes-Benz“ Lietuvoje kainuoja nuo 32 791 eurų.

Registruokitės ir išbandykite šį automobilį gegužės 18d.

„Mitsubishi Eclipse Cross“

„Mitsubishi Eclise Cross“ – naujausias šios markės šeimyninis miesto visureigis arba taip vadinamas krosoveris. Išraiškinga „Mitsubishi“ dizaino kalba pastebima kone visose šio modelio vietose, o salone dominuoja modernumas bei užuominos apie japonišką kokybę.

„Eclipse Cross“ varomi 1,5 litro „Turbo“ benzininio variklio su 163 AG, kuriuos į priekinius arba visus varančiuosius ratus siunčia mechaninės bei automatinės pavarų dėžės. Tai automobilis, vertinantiems stilių ir kokybę.

Registruokitės ir išbandykite šį automobilį gegužės 18d.

„Nissan Qashqai“

Jeigu reikėtų apkaltinti konkretų automobilį dėl sparčiai augančių visureigių pardavimų – kaltę tektų suversti „Nissan Qashqai“ modeliui. Su pirmos kartos „Qashqai“ japonai vairuotojams pasiūlė šeimyninio hečbeko ir visureigio mišinį – tokio tipo automobiliai tapo vadinami krosoveriais.

„Qashqai“ parduodami su visų arba priekinių varančiųjų ratų važiuoklėmis. Tačiau „Nissan“ su šiais modeliais pabrėžė, kad kiekvienos dienos maršrutams visi varantieji ratai nebūtini. Vietoje to jie pasiūlė patogumą, paprastumą ir sumanumą – tai ir apibrėžia naujos kartos „Qashqai“.

Registruokitės ir išbandykite šį automobilį gegužės 18d.

„Opel Grandland X“

Savo aštriomis kėbulo linijomis, tvirtai atrodančiomis ratų arkomis naujasis „Opel Grandland X“ kviečia patirti kuo daugiau nuotykių. Pažangios saugumo sistemos, modernūs žibintai bei autonominio važiavimo technologijos keliones „Grandland X“ visureigiu pavers grynu malonumu tiek dieną, tiek naktį.

Šie padidinto pravažumo automobiliai geriausiai tinka miestų keliams, tačiau yra pajėgūs ir lengvuose bekelės ruožuose. Bazinių „Opel Grandland X“ kainos Lietuvoje startuoja nuo 18 957 eurų.

Registruokitės ir išbandykite šį automobilį gegužės 18d.

„Opel Insignia“

Antros kartos „Opel Insignia“ yra šios markės vėliavnešys. Tai didelis šeimyninis automobilis, lengvai sutalpinantis ne tik 4 asmenų šeimą, bet ir bagažą. Praktiškas bei universalus salonas, galingi bei ekonomiški benzininiai ir dyzeliniai varikliai patiks visiems tiek mieste, tiek užmiestyje daugybę kilometrų sukantiems vairuotojams.

Antros kartos „Insignia“ gaminami su stilingais kupė siluetą primenančiais kėbulais, tačiau galima rinktis ir universalus. Bazinių modelių kainos Lietuvoje prasideda nuo 19 360 eurų.

Registruokitės ir išbandykite šį automobilį gegužės 18d.

„Opel Mokka X“

Kuklūs kompaktiško kėbulo gabaritai, aukštesnė prošvaisa ir nauji vidaus degimo varikliai „Opel Mokka X“ suteikia patrauklaus miesto krosoverio įspūdį. Tai drąsus automobilis, nebijantis žvyru grįstų kelių – su plačia ratų tarpvėže „Mokka X“ puikiai tiks iškyloms prie ežero.

Šie kompaktiški miesto visureigiai Lietuvoje kainuoja nuo 16 580 eurų. Patraukli kaina – vienas svarbiausių šio modelių bruožų. Vokiečiai stengiasi pabrėžti, kad už patrauklią kainą jie gali pasiūlyti neįtikėtinai daug.

Registruokitės ir išbandykite šį automobilį gegužės 18d.

„Peugeot 5008“

Antros kartos „Peugeot 5008“ – idealus pasirinkimas gausiai šeimai. Ilgesniame nei 3008 kėbule tilps 7 keleiviai, o nauja „Peugeot“ dizaino kryptis šiam krosoveriui leidžia išsiskirti iš minios. Ryškūs priekiniai žibintai, prancūzišką madą atspindintis automobilio priekis bei galas parodo, kokį didelį progresą per pastaruosius kelis metus padarė „Peugeot“.

Šie vidutinio dydžio krosoveriai siūlo saloną paįvairinti skirtingais inžinierių parinktais kvapais. Baziniai antros kartos „Peugeot 5008“ Lietuvoje kainuoja nuo 20 900 eurų.

Registruokitės ir išbandykite šį automobilį gegužės 18d.

„Seat Arona“

„Arona“ – naujas vardas „Seat“ gamoje. Šis Ispanijos prekinis ženklas nutarė įžengti į kompaktiškų miesto krosoverių segmentą ir su „Arona“ jiems, panašu, sunkumų nekils. Tai išvaizdus ir patogus miesto automobilis su moderniausiais „Volkswagen“ grupės mechaniniais elementais.

Tai patiks ne tik konservatyviems, bet ir išmanumą mėgstantiems vairuotojams. Baziniai „Seat Arona“ Lietuvoje kainuoja nuo 14 554 eurų.

Registruokitės ir išbandykite šį automobilį gegužės 18d.

„Seat Ateca“

Kai 2016-ųjų Lietuvos metų automobiliu buvo išrinktas „Seat Ateca“, visiems tapo aišku, kad ispanai rimtai stebi visureigių segmentus. Tai – labai patogus ir praktiškas automobilis ne tik miestui, bet ir užmiesčiui. Gera garso izoliacija, sportiškas charakteris bei galingi dyzeliniai ir benzininiai motorai „Ateca“ paverčia gardžiu pasirinkimu tikriems vairuotojams.

Tai iš pilkos masės aštriomis kėbulo linijomis bei tiksliu valdymu išsiskiriantis miesto visureigis. Baziniai „Seat Ateca“ Lietuvoje kainuoja nuo 21 814 eurų.

Registruokitės ir išbandykite šį automobilį gegužės 18d.

„SsangYong Rexton“

Su naujos kartos „Rexton“ Pietų Korėjos pramonės gigantė „SsangYong“ stipriai pakėlė savo reputaciją. Tai – rimtas visureigis, kuriam nebaisus nei žvyro, nei klampus miško kelias. Per smėlį ar purvą „Rexton“ ropšis be jokių pastangų – į priekinę bei galinę ašis galia paskirstoma santykiu 50:50, o galimybė rinktis „4 Low“ važiavimo režimą užtikrins gerą sukibimą esant net labai stačioms įkalnėms.

Daugiau nei 22 cm prošvaisą turinčio „SsangYong Rexton“ pravažumas nėra vienintelė geroji savybė. Erdvus bei universalus salonas, bei talpi bagažinė patiks tiems, kurie dažnai keliauja automobiliu. Naujųjų „Rexton“ kainos Lietuvoje prasideda nuo 30 990 eurų.

Registruokitės ir išbandykite šį automobilį gegužės 18d.

„Subaru Outback“

Jeigu reikėtų įvardinti automobilių su visų varančiųjų ratų pionierius, tai pirmiausiai tektų prisiminti „Subaru“. Šis Japonijos automobilių gamintojas jau daugelį metų stebina itin pajėgiais modeliais ne tik bekelėje bet ir ralio greičio ruožuose.

Talpus penktos kartos „Subaru Outback“ siūlo mesti kelią dėl takelio. Tai automobilis, kuris ne tik praktiškas bei patogus, bet kartu ir šaukiantis patirti kuo daugiau nuotykių. Aktyvaus laisvalaikio mėgėjai turėtų pasvarstyti apie naująjį „Outback“. Šių universalų kainos Lietuvoje prasideda nuo 30 990 eurų.

Registruokitės ir išbandykite šį automobilį gegužės 18d.

„Suzuki Ignis“

Naujos kartos „Suzuki Ignis“ – konkurentų neturintis automobilis. Vien dėl įspūdingo savo svorio, kuris nesiekia nė 900 kilogramų, šis visų varančiųjų ratų važiuokle aprūpintas modelis gali pravažiuoti ten, kur nedrįstų žengti net ir kelis kartus brangesni visureigiai.

Po „Suzuki Ignis“ variklio gaubtu tūno 1,2 litro atmosferinis benzininis variklis su 89 AG. Tačiau sąlyginai kuklus motoras tokiame lengvame kėbule neabejotinai vairuotojo veidą papuoš plačia šypsena. Baziniai „Ignis“ Lietuvoje kainuoja nuo 12 590 eurų.

Registruokitės ir išbandykite šį automobilį gegužės 18d.

„Suzuki Swift“

Tai – jau ketvirtoji „Suzuki Swift“ karta. Užaugęs bei patobulintas miesto hečbekas gavo turbokompresorių – jo variklio galia siekia vos 90 AG, tačiau lengvam, tonos nesveriančiam kėbului jėgos užteks net ir statesnėse miesto įkalnėse. Vikrus valdymas, patogi vairuotojo darbo vieta bei puikios patikimumo savybės „Swift“ paverčia geru pasirinkimu didmiesčių gyventojams.

Su naujos kartos „Swift“ gamintojas siūlo ir visų varančiųjų ratų važiuokles – jos žiemos rūpesčius pavers malonumu. Baziniai modeliai Lietuvoje kainuoja nuo 12 590 eurų.

Registruokitės ir išbandykite šį automobilį gegužės 18d.

„Suzuki Vitara“

Naujasis ketvirtos kartos „Vitara“ savo pirmtaką pranoko patrauklesniu kėbulu bei geresnėmis važiavimo savybėmis. Būdamas trumpesniu, siauresniu ir žemesniu už savo pirmtaką modeliu, naujasis „Suzuki Vitara“ puikiai tilps siaurose miestų gatvėse, o visų varančiųjų ratų važiuoklė jau tapo kone esminiu naujųjų „Suzuki“ markės automobilių akcentu.

Tai praktiškas ir patikimas miesto automobilis, galintis puikiai patarnauti ir negrįstame užmiesčio kelyje. Naujieji „Suzuki Vitara“ Lietuvoje kainuoja nuo 13 990 eurų.

Registruokitės ir išbandykite šį automobilį gegužės 18d.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su autoplius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
Sutinku