Nr.1
Lyderio privalumai
Atgal
Straipsniai

Naudoti vienatūriai už 5000 eurų: ką verta rinktis?

Iš visų Lietuvoje parduodamų automobilių vienatūriai sudaro maždaug dešimtadalį. Tokio tipo transporto priemonės domina žmones, kurie neretai keliauja keturiese ar penkiese bei vertina praktiškumą ir patogumą.

Naudotų automobilių rinkoje vienatūrių pasirinkimas išties platus, tačiau ko ieškoti, galint automobilio įsigijimui skirti apie 5000 eurų?

Lankomiausias šalies transporto skelbimų portalas Autoplius.lt siūlo atkreipti dėmesį į 5 naudotus vienatūrius.

„Volkswagen Sharan“ arba „Seat Alhambra“

Ieškantys didelio ir erdvaus vienatūrio turėtų pasidomėti kone identiškais „Volkswagen Sharan“ bei „Seat Alhambra“ modeliais. 2003 metų pabaigoje abu šie vienatūriai buvo atnaujinti net antrą kartą – pagausėjo ne tik standartinė įranga, bet ir kosmetika.

„Sharan“ arba jo sesė „Alhambra“ – patogūs modeliai ilgesnėse kelionėse. Nors ir garso izoliacija nėra stiprioji šios platformos pusė, pakaba puikiai susitvarko su įvairiais kelio nelygumais, o sėdynės bei erdvė aplink keleivius kuria gerą patogumo jausmą.

Šiuos modelius lietuviai renkasi ir dėl geros prekinio ženklo reputacijos, tačiau „Sharan“ ir „Alhambra“ nėra patikimumo etalonai. Abu vienatūriai tiks žmonėms, kurie pirmenybę teikia ne vairavimo malonumui ar dinamikai, o praktiškumui bei ūkiškumui.

Apie 5000 eurų kainuojančių „Volkswagen Sharan“ bei „Seat Alhambra“ skelbimus Autoplius.lt portale galite peržiūrėti paspaudę čia.

„Opel Zafira“

„Zafira“ yra vienas populiariausių šio žanro automobilių. Jeigu „Passat“ yra populiariausias automobilis Lietuvoje, tai „Zafira“ yra nevaržomas lyderis tarp šalies vienatūrių.

Kiekvienais metais dešimtys tūkstančių naudotų tokių modelių įvažiuoja į Lietuvą pastoviai registracijai. Štai kodėl: 2005-2011 metų antros kartos „Opel Zafira“ pataiko tiesiai į racionalių vairuotojų gretas.

Mat, sunku surasti vienatūrį, kuris pasižymėtų tokia konkurencinga kaina. Pakankamai plati variklių gama bei nemažas tokių modelių pasirinkimas sudaro geras rasti gerą automobilį šeimai už 5000 eurų sumą.

Tiesa, kaip ir „Sharan“, šie modeliai yra nuobodoki vairuoti, nors „OPC“ versijos su galingu 2,0 litrų turbo varikliu išsiskyrė ne tik savo dinamika, bet ir standesne važiuokle, smagesne išvaizda.

Apie 5000 eurų kainuojančių „Opel Zafira“ skelbimus Autoplius.lt portale galite peržiūrėti paspaudę čia.

„Toyota Verso“

Vairuotojai, savo gyvenimo neįsivaizduojantys be „Toyota“ markės automobilių gali didžiuotis, kad šį prekinį ženklą dėvi vienas geresnių vienatūrių už 5000 eurų.

„Verso“ yra ne tik praktiškas ir patogus, bet ir labai patvarus automobilis. Ir ši „Toyota“ vienatūrio savybė yra viena iš pagrindinių modelio sėkmės Lietuvoje priežasčių.

Vairuotojai labai vertina japonų požiūrį į surinkimo kokybę bei patikimumą, tuo tarpu geros praktiškumo savybės, talpumas ir kuklios degalų sąnaudos prisideda prie „Verso“ populiarumo. Tiesa, mažus vaikus auginantys tėvai turėtų pamatuoti, ar patogiai telpa vaiko kėdutė – gali būti, kad vaikas dažnai spardys priekinių sėdynių nugarinę dalį.

Apie 5000 eurų kainuojančių „Toyota Verso“ skelbimus Autoplius.lt portale galite peržiūrėti paspaudę čia.

„Volkswagen Touran“

Šis VW vienatūris, priešingai nuo „Sharan“ modelio, labiau subalansuotas miesto gatvėmis. Jis manevringesnis, tačiau ne mažiau praktiškas ir mėgstamas šalies vairuotojų. Gamintojo gamoje „Touran“ yra tarp „Golf Plus“ ir „Sharan“.

„Touran“ pagamintas naudojant „Golf“ platformą, o vieno iš populiariausių pasaulio automobilių techniniai sprendimai suteikia pagrindo manyti, jog tai – patikimas, laiko patikrintas automobilis.

Kaip ir dauguma kitų ekonominės klasės vienatūriu, šis pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu, vidutiniška garso izoliacija. Dėl savo patogaus ir talpaus interjero „Touran“ vienatūris yra geidžiamas ir gana populiarus taksi bendrovių automobilis.

Apie 5000 eurų kainuojančių „Volkswagen Touran“ skelbimus Autoplius.lt portale galite peržiūrėti paspaudę čia.

„Ford S-Max“

Šis vienatūris labiausiai išsiskiria iš šio penketuko. Visų pirma, dėl fundamentaliai kitokio savo charakterio. Tai – labai patogus septynvietis automobilis, siūlantis ir geresnę garso izoliaciją, ir aukštesnio lygio komfortą. Tačiau labiausiai „S-Max“ išsiskiria dėl valdymo savybių.

Mat, „Ford S-Max“ buvo kuriamas bei tobulinamas pagal gamintojo vertybes, tarp kurių labai aukštu prioritetu yra smagus valdymas. „S-Max“ kelyje demonstruoja entuziastišką charakterį. Puikiai subalansuota pakaba patiks ne tik keleiviams, bet ir vairuotojui.

Tiesa, renkantis naudotą „Ford S-Max“ reikia nepagailėti investuoti į automobilio techninės būklės nustatymą ir nemažai dėmesio skirti susipažinimui su variklio būkle.

Apie 5000 eurų kainuojančių „Ford S-Max“ skelbimus Autoplius.lt portale galite peržiūrėti paspaudę čia.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su autoplius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
Sutinku