Nr.1
Lyderio privalumai
Atgal
Straipsniai

Automobilių kolekcininkas papasakojo, kurių modelių vertė greitu metu augs

Paulas Michaelsas - žinomas automobilių kolekcininkas, kurio pagrindinė veikla - automobilių pirkimas ir pardavimas. Ne, jis nėra „perekūpas“ ir neieško naujų automobilių - jis perka senus automobilius, kurių vertė su laiku didėja, ir juos parduoda už ženkliai didesnę sumą. Thisismoney.co.uk jis sutiko atskleisti penkis modelius, kurių vertė artimiausiais metais turėtų šauti į viršų.

Mercedes-Benz SL R129

Dabartinė kaina: 15-20 tūkst. Eur
Tai yra paskutinis auksinės „Mercedes-Benz“ kartos egzempliorius, sukonstruotas tada, kai kokybė ir komfortas buvo svarbiausia. Šie kupė modeliai yra vertinami dėl savo patikimumo, nors elektronika ir mėgsta kaprizus, kaip ir pakeliamo stogo mechanizmas. Kadangi automobilis tinkamas važinėti ištisus metus, labai sunku rasti nedidelį kilometražą turintį egzempliorių - juk tik geros būklės egzempliorių vertė auga..

BMW M3 E46

Kaina: 20-25 tūkst. Eur
Tai vienas geriausių kada nors sukurtų BMW kupė automobilių. Jis puikiai valdomas, turi patikimą atmosferinį variklį ir kokybišką saloną. Ieškant patrauklaus egzemplioriaus, reikia tikrinti važiuoklės dalis, ar jos nėra pažeistos rūdžių, bei VANOS vožtuvų fazių reguliavimo sistemą - ji turėtų būti geros būklės.

Alfa Romeo Duetto Spider

Kaina: 25-30 tūkst. Eur
Automobilis, kurį išgarsino filmas „The Graduate“, yra medžiojamas visame pasaulyje kaip puikiai atspindintis septintojo dešimtmečio Italiją. Išskirtinis stilius, „Twin Cam“ variklis, greita reakcija į akceleratorių ir smagios valdymo savybės užtikrina, kad šis automobilis jau niekada netaps pigesnis nei šiandien.
„Nenustebkite, jeigu rasite didžiausio „Alfa“ priešo, rūdžių, užuomazgų. Elektronika taip pat gali neveikti, kaip priklauso, tačiau už 25 tūkst. eurų jau galima rasti geros būklės „Spider“, - sako P. Michaelsas.

BMW M5 (E39)

Kaina: 25-30 tūkst. Eur
Tai yra bene geriausias BMW kada nors sukurtas greitas sedanas. Atmosferinis V8 variklis, 400 AG, tik mechaninė pavarų dėžė ir išskirtinės tam laikmečiui valdymo savybės paverčia šį modelį bene geriausiu kada nors sukurtu M5.
Dėl šių modelių populiarumo itin sunku rasti egzempliorių, nuvažiavusį mažiau nei 100 tūkst. km, todėl nesunku rasti parduodamų dvigubai pigesnių automobilių, nei nurodyta ankstesnėje pastraipoje. Tačiau pigus ir daug kilometrų nuvažiavęs automobilis vargu ar taps vertingu ateityje.

Volvo P1800

Kaina: 30-35 tūkst. Eur
Septintajame dešimtmetyje, kaip ir šiandien, „Volvo“ buvo geriausiai žinoma kaip šeimyninių sedanų gamintoja. Ir sugalvojo sukurti... Stilingą kupė, kuris tapo legenda.
Daug populiarumo taškų „Volvo“ gavo po filmo „The Saint“, kur P1800 kupė vairavo Rogeris Moore‘as. Jos išskirtinumas ir retumas buvo vertinami prieš pusšimtį metų, lygiai taip pat vertinami ir dabar.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su autoplius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
Sutinku