Nr.1
Lyderio privalumai
Atgal
Straipsniai

Automobiliai, kurie labai norėjo būti kitokiais

Automobilių tobulinimui ribų nėra. Jiems keičiami ratlankiai, kėbulo detalės, varikliai ir t.t. Tai nėra reti reiškiniai. Tačiau kartais automobilio savininkui labai imponuoja du modeliai, tad jis nusprendžia ant prie jau turimos mašinos pridėti visai kito automobilio priekinę dalį. Kaip tai atrodo, siūlome pažiūrėti Carthrottle.com surinktoje nuotraukų galerijoje.

Honda Accord/BMW 3

Japonijoje BMW nesimėto ant kiekvieno kampo ir šie automobiliai ten vadinami išskirtiniais. Galima neabejoti, kad „Honda Accord“ savininkas, standartinį „snukutį“ iškeitęs į trečios serijos BMW, Europoje būtų nušvilptas, tačiau Japonijoje susilaukia nemažai teigiamų atsiliepimų.

Honda CR-V/Nissan Skyline GT-R

Buvęs „front end swap‘as“ pasirodė keistas? Pažiūrėkite į šį. Kažkada buvęs „Honda CR-V“ visureigis šiandien būtų neatpažįstamas net „Honda“ gamyklos darbuotojams. Nepaisant daugybės modifikacijų, svarbiausia jų – „Nissan GT-R R34“ priekinė dalis. Kam? Atsakyti gali tik savininkas.

Ford F-150/Jaguar S-Type

Amerikietiškas pikapas ir britiškas sedanas derinasi ne daugiau nei lašiniai ir braškių uogienė. Tačiau JAV entuziastas nusprendė išbandyti tokią modifikaciją, kurią nesuklysite pavadinę „keisčiausiu pikapu pasaulyje“.

Ford Ranger/Ford Mustang

Tokią modifikaciją sugalvojęs ūkininkas greičiausiai labai norėjo savo kaimietiškam „Ranger“ suteikti kažkiek sportiškumo. Ar „Mustang“ priekinė dalis to prideda, pasakyti sunku. Beje, „Ranger“ ir taip nėra lėtas modelis – jis turi 400 AG išvystantį V8 variklį.

Toyota Soarer/Nissan Skyline/Holden Monaro

Ploti ar verkti, nuspręskite patys. Kažkada buvęs „Toyota Soarer“ („Lexus SC“) iš priekio dabar panašesnis į „Nissan Skyline GT-R“, o iš užpakalio – į „Holden Monaro“ („Pontiac GTO“).

Chevrolet Blazer/BMW M3/BMW X5

BMW fanas įsigijo „Chevrolet“ ir štai kas gavosi. BMW X5 variklio dangtis, BMW M3 buferis, daug kitų keistų detalių, tarp jų ir „lambo“ stiliaus į viršų pasikeliančios durys bei 22 colių skersmens ratlankiai. Gražu?

Chevrolet Colorado/BMW 3

Dar viena BMW fanams nepatiksianti santuoka – BMW vėl tapo pikapu. Kapotas, buferis, žibintai – viskas čia yra trečios serijos BMW.

Subaru Impreza/Saab 9-2x

Matėte kada bjauriau atrodantį „Saab“? Nuotraukoje matomo „Saabaru Impreza WRX“ savininkas nepritrūktų argumentų įrodydamas, kad tikrai ne – viskas čia yra gerai.

Volkswagen Corrado/Golf

Negalėjęs apsispręsti, kurį modelį pasirinkti, „Volkswagen“ gerbėjas pasirinko abu.

Nissan 350Z/Nissan GT-R

„Godzilla“ apsireiškė 350Z modelyje. Kapotas ir buferis čia – jau matyti GT-R modelyje.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su autoplius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
Sutinku