Nr.1
Lyderio privalumai

UGB Mobilios pakrovimo, iškrovimo, kita

  • Kaina7 000
  • Nauja / naudota: NaujaPagaminimo data: 2017
  • Tipas: KitaSkelbimo ID: A4165500
  • Garantija

Komentarai

UAB ,,UGB,, gamina, parduoda ir nuomoja mobilias rampas, skirtas naudoti pakrovimui ir iškrovimui.
Keliamoji gali nuo 5 iki 20 tonų.

Specifikacija:
- Hidraulinis rampos pakėlimas-nuleidimas;
- Ratukai 2vnt.;
- Laikiklis skirtas patraukti rampą šakiniu krautuvu;
- Saugumo borteliai iš šonų 200 mm aukščio;
- Horizontali-išlyginamoji aikštelė 2500 mm ilgio;
- Grandinės skirtos pritvirtinti rampą prie iškraunamo/pakraunamo objekto;
- Važiuojamoji dalis, karpyto metalo, neleidžianti slysti krautuvui į šonus, keičiantis oro sąlygoms;
- CE ženklinimas su atitikties sertifikatu.

Daugiau informacijos apie mūsų gaminius rasite: http://ugb.lt/

Mobilios rampos 6, 8, 10, 20 t. keliamosios galios. Taip pat turime ir naudotų mobilių užvažiavimo rampų. Rampos hidraulinės, sertifikuotos. Mobilios rampos gali būti naudojamos krauti krovinius į konteinerius. Galime pasiūlyti pigiausias rinkoje užvažiavimo rampas.

UAB „UGB“ gamina ir prekiauja priekabomis ir puspriekabėmis skirtomis grūdų, čipsų, durpių, žalios masės ir kitų žemės ūkio produktų pervežimui. Gaminame ir parduodame grūdų stumdytuvus, didmaišių keltuvus šakes paletėms ir kitus pakabinamus padargus ant teleskopinių, frontalinių ar mini krautuvų. Įmonė gamina ir parduoda įvairaus tonažo ir paskirties kaušus savaeigiams frontaliniams, teleskopiniams, ekskavatoriams ir kitų modelių krautuvams. Taip pat kaušus skirtus statybos, kasimo, pakrovimo darbams atlikti. Pakabinimai pagaminami bet kuriam krautuvui – JCB, MANITOU, CAT, BOBCAT, CL, DIECI ir k.t. Konstruojame, projektuojame ir gaminame nestandartinius gaminius iš metalo, nerūdijančio plieno. UGB gamina mobilias užvažiavimo, pakrovimo, iškrovimo rampas, žemagrindes pervežimo puspriekabes, technikos tralus prie traktorių, kombainų ar kitų žemės ūkio technikos priemonių ir padargų pervežimui.

Kontaktai

Kiti pardavėjo skelbimai


Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su m.autoplius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X