Nr.1
Lyderio privalumai
Subaru Impreza
Nuo 19 990 €
SAUGUMO ĮVERTINIMAS Euro NCAP
94%89%82%68%
Smagioje vairuoti ir akį džiuginančioje IMPREZA sumaniai susipina techniniai parametrai, meistriškumas ir sauga, kurie leidžia patirti malonius pojūčius. Kiekvienas posūkis, paviršius ar stiliaus sprendimai yra užkoduoti ir formoje, ir funkcionalume; tam yra aiški ir konkreti priežastis. Tai pažangi, pakitusi SUBARU dizaino išraiška – atnaujintas simbolis to, ką visuomet įkūnijo IMPREZA. Pagrindinės SUBARU technologijos, identifikuojančios SUBARU prekės ženklą, suteikia unikalų vairavimo pojūtį, kuris būdingas tik SUBARU. Šios pagrindinės sistemos užtikrina SUBARU automobilių atitiktį techninės charakteristikos, komforto, saugumo ir patikimumo standartui, kartu leidžia tesėti pažadą padėti visiems keleiviams pajausti kelionės malonumą ir pasinerti į ramybę. Boxer arba horizontalusis opozicinis variklis sukonfigūruotas taip, kad cilindrai vienas link kito judėtų horizontaliai. SUBARU daugiau nei 50 metų naudoja tik SUBARU BOXER variklį dėl daugelio jo pranašumų prieš kitų tipų variklius, nes jis užtikrina automobilių ilgaamžiškumą ir patikimumą.IMPREZA savitumą įkūnija unikalus jo dizainas.
Tačiau, jei norite, naudodami įvairiausius aksesuarus galite
suteikti jam dar daugiau savitų bruožų.
Skaityti daugiau »

Subaru Impreza versijos

 • 1.6 (114 AG) 6,2l/100km
  Automatinė
  Hečbekas Visi
  19 990 € Base
 • 1.6 (114 AG) 6,2l/100km
  Automatinė
  Hečbekas Visi
  23 750 € Active
Modifikacijų kainos paskutinį kartą atnaujintos 2019-09-11
Kainos nurodytos remiantis gamintojo ar pardavimo atstovų kainoraščiais, kurie buvo pateikiami jų interneto svetainėse atnaujinimo dieną.
UAB "Diginet LTU" neatsako už kainų pasikeitimus bei pardavėjo galimybes pasiūlyti konkrečios modifikacijos automobilį.

Panašūs automobiliai

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su autoplius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
Sutinku