Nr.1
Lyderio privalumai
Hyundai i30 N
Nuo 25 990 €

Užveskite naująjį i30 N ir jis priblokš. Tas garsas. Šiurkštus 275 AG gaudesys kelia gryniausią pasitenkinimą. Gryna galia. Grynas N. N reiškia Namjangą – mūsų tyrimų ir vystymo centro namus. Gimęs Namjange, šlifuotas Niurburgringe. N logotipas simbolizuoja vingiuotą stabdymo zoną trasoje. Būtent tokiomis sąlygomis buvo bandomas ir savo jėgas įrodė naujasis i30 N modelis. 2017 metų gegužę du beveik serijiniai i30 N modeliai finišavo „ADAC Zurich“ 24 valandų lenktynėse Niurburgringe. Abu automobiliai važiavo su tais pačiais jėgainių ir pavarų dėžių nustatymais, kurie bus serijiniuose i30 N modeliuose. 

i30 N mums žymi naują erą. Tai yra pirmasis N serijos modelis sukurtas taip, kad teiktų vairavimo malonumą kiekvienam. Naujasis i30 N gimė trasoje, todėl jame susijungia plati automobilių sporto ir galingų automobilių kūrimo patirtis. Šios savybės leido sukurti labai karštą hečbeką. Jis teikia maksimalų vairavimo malonumą kelyje ir kiekvieną dieną džiugina kaip lenktyninis automobilis.  

Skaityti daugiau »

Salonuose parduodami

Hyundai i30 N versijos

 • 2.0 (250 AG) 7,0l/100km
  Mechaninė
  Hečbekas Priekiniai
  25 990 € N
 • 2.0 (275 AG) 7,1l/100km
  Mechaninė
  Hečbekas Priekiniai
  28 990 € Performance Pack
Modifikacijų kainos paskutinį kartą atnaujintos 2020-04-08
Kainos nurodytos remiantis gamintojo ar pardavimo atstovų kainoraščiais, kurie buvo pateikiami jų interneto svetainėse atnaujinimo dieną.
UAB "Diginet LTU" neatsako už kainų pasikeitimus bei pardavėjo galimybes pasiūlyti konkrečios modifikacijos automobilį.

Panašūs automobiliai

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su autoplius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
Sutinku